Viss, kas nepieciešams Jūsu automobilim        
Autofirma Raivo SIA, Jāņa Čakstes ielā 2, Dobelē

Riepu serviss

Labākais serviss - riepas kalpošanas laikā

Riepu ekspluatācijas laiks sākas ar individuālām konsultācijām par jaunu riepu izvēli un iegādi.

Patecoties apmācītam personālam un specializētām iekārtām riepu montāžas procesā netiek nodarīti bojājumi diskam, saglabājot to iepriekšējā vizuālā stāvoklī.

Pārliecībai par riepu kvalitātes atbilstību braucot ar automašīnu Bosch Car Service piedāvā veikt jums regulāras riepu protektora un nodiluma pārbaudes

Veicot sezonas riepu maiņu piedāvājam visu riteņu mazgāšanu un sezonas riepu uzglabāšanu

Veicot riepu maiņu vecās riepa tiek pienācīgi likvidētas.

Piesaki riepu servisu un saņem

  • Profesionālu attieksmi un sagaidīšanu
  • Profesionālu atbalstu riepu izvelē
  • Siltas telpas un mīkstas mēbeles
  • Bezmaksas tēju vai kafiju
  • Profesionāli paveiktu rezultātu
  • Drošu braukšanu neskatoties uz ceļa seguma stāvokli.


Pieteikties riepu servisam

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Bosch Car Service Dobelē ir viens no 700 Eiropas Pirelli Key Point autocentriem Latvijā.

Savu darbību Latvijā tīkls uzsāka 2001. gadā.

Saņemot noderīgu informāciju un aktualitātes par auto industrijas novitātēm, jaunākajām tehnoloģijām un izstrādēm, kā arī iepazīstot riepu īpatnības, apmeklējot mācību seminārus, kurus organizē pasaules riepu, disku un akumulatoru ražotāju pārstāvji, Key Point speciālisti nodrošina klientiem augstākas kvalitātes pakalpojumus.

Katram klientam, kurš iegriežas vienā no Key Point (no angl. "noteicošais punkts") servisiem šis moments kļūst noteicošais, pateicoties augstam kvalitātes līmenim.

Key Point riepu centri piedāvā visplašāko riepu klāstu, lietos diskus, akumulatorus un eļļas, kā arī citu produkciju no lielākās noliktavas Baltijā. Sortimentā ir vairāk nekā 10 000 dažādu artikulu riepas, vairāk nekā 300 disku veidi ar dažādu dizainu. Pateicoties tik ievērojamām iespējām, mūsu klienti var izvēlēties Key Point centrā vienu no 20 jebkura izmēra riepu alternatīvām (arī kravas automašīnām, industriālai, lauksaimniecības un meža tehnikai). Visi riepu centri ir nodrošināti ar mūsdienīgu, speciālu servisa aprīkojumu. Tāpat arī Key Point kalpo par apmācību centriem, kuros profesionāļi paaugstina savu kvalifikāciju.