Viss, kas nepieciešams Jūsu automobilim                        
Autofirma Raivo SIA, Jāņa Čakstes ielā 2, Dobelē

Bremžu pārbaude, remotns

Perfekta bremžu darbība ir vitāli svarīga pārvietojoties ar automašīnu

Perfekti funkcionējoša bremžu sistēma ir vitāli svarīga ne tikai Jums, bet arī visiem pārējiem satiksmes dalībniekiem. Padomājiet par drošību un gādājiet, lai visu sistēmas komponentu stāvoklis tiktu pārbaudīts regulāros intervālos. Tas nepieciešams, jo katram automobilim ir noteikts detaļu skaits, kas ikdienas ekspluatācijā ir pakļauts dabiskam nodilumam. Apkope, kas veikta Bosch Car Service, garantēti nodrošina drošību: Mēs pārbaudām visu dilstošo daļu, piemēram, bremžu kluču un bremžu disku stāvokli, kā arī bremžu šķidrumu un vienmēr, kad nepieciešams, veicam nodilušo detaļu maiņu.

Piesakies šodien un saņem

  • Pievilcīgu cenu piedāvājumu oriģinālo Bosch bremžu disku un bremžu kluču noņemšanai un uzlikšanai, kā arī bremžu šķidruma maiņai
  • Pilns oriģinālā aprīkojuma rezerves daļu klāsts
  • Jaunākās diagnostikas iekārtas kvalitatīva remonta veikšanai.


Pietekt bremžu pārbaudi

Amortizātoru pārbaude, remotns


Amotizātori - apslēptā bīstamība

Skaitļi runā paši par sevi: Aptuveni 6,2 miljoniem automobiļu uz Vācijas ceļiem ir bojāti amortizatori. 50 % no visiem nelaimes gadījumiem var attiecināt uz amortizatoru sliktu stāvokli automobiļiem, kas vecāki par 10 gadiem, vai ar vairāk nekā 150 000 km nobraukumu. Nopietnus defektus var atrast 9,3 % automašīnu, kas ir tikai 3 gadus vecas. Derīgi zināt: Bojāti amortizatori var padarīt bremzēšanas ceļu par 20 % garāku un ievērojami paātrināt riepu nodilumu. Turklāt tie samazina saķeri un pasliktina stabilitāti pagriezienos.
Tāpēc iesakām veikt automašīnas amortizatoru pārbaudi pie speciālista regulāros intervālos.

Piesakoties pie mums iegūsi

  • Jaunākais diagnostikas aprīkojums
  • Kvalificētu personālu ar piekļuvi tehniskajiem datiem
  • OEM (oriģinālā aprīkojuma ražotājs) standartam atbilstošas oriģinālās rezerves daļas


Pietekt amortizātoru pārbaudi