Viss, kas nepieciešams Jūsu automobilim        
Jāņa Čakstes ielā 2, Dobelē.

Apkope

Apkope Jūsu automašīnai

Bosch Car Service automobiļu apkopi vienmēr veic pamatojoties uz ražotāja instrukcijām. Mūsu speciālisti ļoti rūpīgi pārbauda katru mezglu un pārbauda visas drošības sistēmas – no motora līdz elektronikai un bremžu sistēmai. Ja vēlaties viņi arī nomainīs motora eļļu un filtru, papildinās visus šķidrumus pēc nepieciešamības un nomainīs bojātās vai nodilušās detaļas pret augstākās kvalitātes oriģinālajām rezerves daļām. Tas ne tikai uztur Jūsu automobiļa vērtību, bet arī saglabā ražotāja garantiju.

Serviss Jauniem automobiļiem

Vai esat viens no tiem cilvēkiem, kuri domā, ka jaunā automobiļa tehniskā apkope jāveic ražotāja servisā, lai nezaudētu garantiju? Ja tā, tad mēs varam apliecināt, ka jebkurai kvalificētam servisam ir atļauts veikt šādus darbus, saglabājot ražotāja garantijas saistības. Tātad, ja Jūsu automobilis ir pārbaudīts Bosch Car Service Jūs saglabājat pilnu ražotāja garantijas segumu. Šis pakalpojums veido daļu no mūsu kvalitātes nodrošināšanas koncepcijas, rosinot mūsu servisu personālu būt vēl rūpīgākiem. Kā nekā mēs runājam par Jūsu drošību.

Kādēļ apskate ir svarīga

Ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo cilvēku skaits par laimi pastāvīgi samazinās, lai gan aptuveni 25 % automobiļu, kas piedalās ceļu satiksmē ir nopietni defekti. Regulāra automobiļu apkope ir vienīgais veids, kā uzreiz atklāt un novērst jebkurus trūkumus vai defektus. Pamatīgi veikta apkope vienmēr rada labu sajūtu, ja esat paredzējis turpināt braukt ar to pašu automašīnu vai lai nodrošinātu labu tālākpārdošanas vērtību. Bosch Car Service veiktā pamatpārbaude vai apskate garantē labāku un drošāku braukšanu.