Viss, kas nepieciešams Jūsu automobilim           
Autofirma Raivo SIA, Jāņa Čakstes ielā 2, Dobelē

Elektrisko sistēmu diagnostika

Mums ir zināšanas

Ja Jums ir problēmas ar elektroniku automobilī, varat paļauties uz mūsu speciālistu unikālajām spējām. Bosch Car Service apgūst savas zināšanas intensīvos apmācību kursos tieši no Bosch – pasaules vadošā oriģinālā aprīkojuma piegādātāja. Tādējādi mūsu speciālisti pilnībā pārzina diagnostiku un defektu meklēšanu. No akumulatora baterijas uzraudzības un automobiļa elektronikas līdz elektroniski kontrolētām iesmidzināšanas sistēmām un elektroniski atbalstītām vadītāja palīdzības sistēmām.

Savstarpēji saistīta drošība

Pieaugošais elektronisko sistēmu komponentu skaits un daudz plašākais elektriskā aprīkojuma klāsts padara automobiļa remontu arvien sarežģītāku. Tas nozīmē, ka kompleksa elektroiekārtas apkalpošana automobilī ietver daudz vairāk nekā vienkāršu bojātas spuldzes vai pārdeguša drošinātāja nomainīšanu. Elektroniskie komponenti ne tikai komunicē viens ar otru, bet dažreiz tie nevar darboties viens bez otra. Tāpēc tikai viena sensora defekts var pat izraisīt visas elektroiekārtas atteici. Bosch Car Service speciālisti ir ideāli aprīkoti, lai risinātu šādas problēmas un vienmēr varat paļauties uz profesionāli veiktu automašīnas remontu.

Mobilitātes nākotne ir saistīta ar jaunajām elektriskajām sistēmām

Arvien vairāk un vairāk mūsdienu automobiļu tiek aprīkoti ar jaunajām palīdzības un komforta sistēmām. Tomēr šādas inovatīvas tehnoloģijas prasa daudz vairāk jaudas nekā var nodrošināt mūsdienu automobiļu elektriskās sistēmas. Pašreiz izmantotās12 V sistēmas drīz sasniegs savas robežas. Kamēr tās nodrošina maksimāli 3 kilovatus (kW), daudzveidīgajam elektriskajam aprīkojumam nepieciešama aptuveni 800 līdz 1500 W patstāvīga kopējā padeve, bet vislielākās noslodzes brīžos pat divas reizes lielāka. Tas rada milzīgu slodzi elektroiekārtai un ar to saistītajiem komponentiem, piemēram, ģeneratoram vai akumulatora baterijai. Viena no iespējamajām atbildēm būtu pāreja uz jaunu 48 V elektrisko sistēmu ar pieslēgtu slodzi līdz pat 12 kW – un mūsu servisu speciālisti būs pilnībā sagatavoti šādai attīstībai, kad tas notiks