Viss, kas nepieciešams Jūsu automobilim        
Autofirma Raivo SIA, Jāņa Čakstes ielā 2, Dobelē

Virsbūves apstrāde ar keramisko pārklājums

Tīrs auto jebkuros apstākļos

Lietus, sniegs, dubļi, putekļi - šie ir apstākļi, kuri liek Jūsu auto zaudēt perfektās līnijas, spožumu un akurātumu. Ārējā vides ietekme atstāj pēdas uz automašīnas virsbūves lakas un laika gaitā Jūsu auto zaudē spožumu.

Lai ilglaicīgāk saglabātu auto laku un līdz ar to arī auto spožu ir nepieciešams uz rūpigi sagatavotas lakas uzklāt keramisko pārklājumu, kurš radīs cietu un netīrumu atgrūdošu pārklājumu un ilgāk saglabās auto virsbūvi svaigu.


Piesakies un saņem

  • Profesionālu attieksmi un sagaidīšanu
  • Siltas telpas un mīkstas mēbeles
  • Bezmaksas tēju vai kafiju
  • Profesionāli paveiktu rezultātuVēlos keramisko pārklājumu savam auto

KAS IR NANO KERAMIKAS pārklājums automašīnām?

Kas ir 9H nano keramikas pārklājums? Visvienkāršākais veids, kā saprast keramikas pārklājumu, ir domāt par to kā par otru ādas slāni vai aizsargslāni virs mašīnas krāsojuma.

Tiek izmantota nanotehnoloģija, kas būtībā ir sīkas daļiņas, kuras veido ļoti smalku, plānu slāni, kas acīm ir pilnīgi neredzams. Tā kā šīs daļiņas ir tik mazas, uzklājot uz virsmas, tās noklāj visas poras, kas pārveido virsmu hidrofobu (ūdens atgrūdošu) un arī izturīgu pret UV stariem, skrāpējumiem, ķīmiskām vielām, ekstrēmu karstumu un pat antigrafiti. 9H nano keramikas slānis ir pilnīgi caurspīdīgs.

Augstas kvalitātes nano keramikas pārklājums veido puspastāvīgu saiti ar transportlīdzekļa virsmu, kā rezultātā rodas “aizsarg” slānis, kas izturēs pat ļoti spēcīgus mazgāšanas līdzekļus un nesadalīsies īsā laika posmā. Patiesībā parasti tas aizsargās gadiem!

Tas atgrūž netīrumus un ūdeni kā nekas cits, kas padara automašīnas virsmas vieglāk tīrāmas. To cietībizturība palīdz aizsargāt pret hologrammu un blāzmveidīgu vizuālo izskatu viedošanos pēc auto mazgāšanas.

AVOTS  @nanolexLatvia