Viss, kas nepieciešams Jūsu automobilim
Autofirma Raivo SIA, Jāņa Čakstes ielā 2, Dobelē

Dzinēja pārbaude un remonts

Pārbaudi vai labo dzinēju pie mums

Paredzētais dzinēja kalpošanas laiks ir 150 000 km. Regulārās apkopes šo termiņu var pagarināt, lai gan problēmas ar dzinēju var būt arī jaunām automašīnām. Nekvalitatīva degviela, eļļas noplūde, ceļas satiksmes negadījumi, lielas āra tempertūras amplitūdas ir populārākie iemesli dzinēji remontam.

Bosch Car Serviss ir specializējies visu marku dzinēju remontiem un apkopēm, kā arī mums ir pieejamas visu marku orģinālās detaļas.

Kādēļ Bosch Car Service?

Bosch Car Service ir iespējamas veikt

  • auto dzinēja kapitālo remontu
  • pilnīgu dzinēja nomaiņu
  • bloku remontu, dzinēja balstu, blīvju nomaiņu
  • orģinālās rezeerves daļas
  • garantija visa veida darbiem


Pieteikt dzinēja pārbaudi vai remontu

Ko der zināt?

Motora kapitālais remonts ir diezgan dārgs. Tomēr tas ļauj saglabāt sākotnējo dzinēja jaudu un izvairīties no motora nomaiņas. Lielāko daļu automašīnu dzinēju remonta darbu var veikt bez tā demontāžas. Zobsiksnas, vārstu mehānisma, degvielas sūkņa, ģeneratora un citu motora grupas elementu nomaiņa ir iespējama bez dzinēja noņemšanas.
Kā saprast, vai dzinēju remontēt vai mainīt? Tas prasa visaptverošu diagnostiku. Bosch Car Service veiks pilnu pārbaudi un sniegs pareizās rekomendācijas. Ja automašīnas nobraukums ir liels, dzinējs ir atkārtoti remontēts, tas ir mehāniski deformējies vai rezerves daļu cena ir tuvu jaunās dzinēja izmaksām, labāk ir to nomainīt.